Alumni

Akcelerátorem prošlo za dobu jeho fungování mnoho startupů. Mezi firmy, které program využily, patří řada nadějných hvězd rodící se české digitální ekonomiky.

Poradenský butik pro analýzu dat. Využijte zákaznická data ke zvýšení efektivity digitálního prodeje a loajality zákazníků.

Mobilní inženýrská společnost, která podporuje klienty z různých domén s návrhem, inženýrstvím a údržbou mobilních aplikací.

Poskytovatel financování soudních sporů, který se zaměřuje na specializovanou podporu jednotlivců, korporátních klientů a advokátních kanceláří.

Madesense Digital

Pomáhá startupům a společnostem rozvíjet podnikání vytvářením značky, mobilních a webových zkušeností a inovovat pomocí prototypování zaměřeného na uživatele.

Kreativní videoprodukce, která se od roku 2014 specializuje na tvorbu unikátních animovaných videí. Vytvářejí poutavá videa, kterými svým klientům pomáhají rozšířit jejich podnikání.

Cloudové omnichannel řešení pro prodej produktů napříč zeměmi a kontinenty prostřednictvím vyspělých mezinárodních e-shopů, globálních tržišť (jako je Amazon nebo eBay) a sociálních sítí.

Cloudová platforma využívající umělou inteligenci, která se stará o celý životní cyklus dokumentů od příjmu až po odeslání interních IT systémů.

Technologická firma, která se zabývá analýzou textů pro inovativní, zákaznicky orientované firmy za využití umělé inteligence založené na principech distribuční sémantiky.

Společnost zabývající se kybernetickou bezpečností, jejímž posláním je poskytnout ochranu před kybernetickými hrozbami miliardě každodenních uživatelů internetu.

Robustní cenová platforma postavená na next-gen AI, která umožňuje prodejcům práci s cenotvorbou v celé její komplexnosti, což jim pomáhá nastavit lepší cenové strategie a přinést měřitelný výsledek.

Mediální a marketingová agentura, která vytváří marketingová řešení za použití rozšířené a virtuální reality, od vývoje aplikací přes obsahové služby a média po eventy a školení.

Stará se o vše na cestě k budoucnosti řízené umělou inteligencí, od sběru dat a kódování až po školení a hodnocení. Zajišťuje, aby jejich zákazníci šli správným směrem k budoucnosti řízené umělou inteligencí.

Společnost zaměřená na vývoj systémových řešení a výrobu vlastních snímačů, telemetrických sestav pro sběr, analýzu a vizualizaci dat, řízení procesů a pro monitorování životního prostředí.

AI startup se zaměřením na inteligentní analýzu textu, který vyvíjí pokročilá řešení pro mediální společnosti a analýzu zpráv obecně. Jejich NLP API lze použít například k analýze zpětné vazby od zákazníků a dalších textů.

Vyvíjí inovativní SaaS platformu pro všechny evenťáky, markeťáky a personalisty, kteří pracují ve velkých firmách a řeší engagement cílových skupin nebo zaměstnanců.

 

Pomáhá farmaceutickým a biotechnologickým společnostem nastartovat jejich činnost a proniknout se svými léky na trhy střední a východní Evropy.

Automatizovaná kombinace služeb taxi & ride-hailingu a veřejné dopravy pro pohodlné a udržitelné dojíždění. Spojuje to nejlepší z obou světů: rychlost veřejné dopravy v centru města a pohodlí taxi na poslední míli.

Technologická společnost, která vyvinula platformu pro produkci personalizovaných videí ve velkém měřítku. Tento nástroj umožňuje společnostem efektivněji mluvit se svými zákazníky a vytvářet silnější loajalitu ke značce.

Nabízí SaaS řešení vyvinuté týmem datových vědců, které pomáhá společnostem po celém světě poskytovat nejrelevantnější obsah a doporučení produktů pro jednotlivé zákazníky v reálném čase.

První online nástroj, který vrací pořádek do spisu. Kanceláře tak mohou mít své spisy, dokumenty i poznámky na jednom místě, a to nejen v naprostém bezpečí, ale navíc i kdykoli a odkudkoli dostupné.

Poskytuje firmám individuální služby fulfillmentu na míru jejich logistických potřeb.​ Přebírá tak za ně veškeré starosti s logistikou a poskytuje jim více prostoru a času na samotný rozvoj podnikání, produktový vývoj, marketing, prodej a další klíčové oblasti.

Prodejní platforma, která promění každý telefon v osobního cestovního průvodce. SmartGuide funguje jako živý průvodce, provádí návštěvníky a automaticky s nimi mluví, když se dostanou na zajímavé místo.

Nabízí jednoduchý způsob, jak na obrázku označit jakýkoliv produkt a propojit ho s detailem zboží v e-shopu. Rychlé nasazení, které zvládne každý uživatel bez programátora.

Nástroj pro spolupráci ve firmách bez ohledu na obor. Aplikace umožňuje nahrávání, správu a rychlé sdílení digitálního obsahu. BrandCloud zvyšuje obchodní růst a zefektivňuje týmovou práci.

adELA

AdTech platforma vytvořená ve spolupráci s předními vydavateli pro vydavatele po celém světě, která může běžet vedle jakéhokoli jiného řešení a snadno implementovat v současném programovém nastavení.

Analyzuje zákaznická data, aby optimalizoval cílení, generování potenciálních zákazníků a cestu zákazníka. Za 2 minuty vyčistí zákaznická data, najde nejsilnější spojení mezi zákazníky a ukáže, jak zlepšit jakoukoli obchodní metriku.

Nabízí od roku 2010 platformu, kde dochází přehledným a bezpečným způsobem k interakci začínajících podnikatelů, projektů a investorů.

Poskytuje výkonné a flexibilní řešení pro vývoj aplikací / mikroslužeb v jakémkoli cloudu, což společnostem umožňuje zefektivnit své SDLC a dosáhnout konkurenční výhody na trhu.

AI produktové studio, které využívá datovou vědu a strojové učení pro vytváření řešení a produktů pro datovou vědu na úrovni výroby, které přinášejí hmatatelný dopad a inovace.

Zaměřuje se na Real Estate Private Debt Investice do dluhového financování konkrétních projektů ze sektoru real estate formou podílu na úvěrové smlouvě.

Nabízí soukromé transfery autem ve více než 90 zemích na 6 kontinentech prostřednictvím sítě více než 5000 anglicky mluvících řidičů.

Pomáhá firmám a městům upgradovat jejich dopravní služby pomocí digitálních technologií AI.

Převádí data ze všech platforem do použitelných statistik, které pomáhají tvůrcům činit lepší a informovaná rozhodnutí o jejich obsahu.

Integrovaná řešení pro unifikovanou správu pohledávek a zvýšení jejich návratnosti. Urychluje tak proces vymáhání pohledávek pro věřitele a zkracuje lhůty pro oddlužení dlužníků.

Startup, který věří, že zemědělství na rozvíjejících se trzích lze transformovat, poskytovat lepší produktivitu, vyšší výnosy a lepší potravinovou bezpečnost a že v této transformaci může hrát roli.

Vyhledávání podobnosti hudby pomocí AI technologie, která byla speciálně vyvinuta pro podporu vlastníků hudebních práv tím, že umožňuje uživatelům/klientům snadno se ponořit do hudebních katalogů a najít tu správnou hudbu pro jejich potřeby.

Výzkumná agentura specializující se na podvědomé myšlení, která vytvořila automatizovanou platformu Behavio – dokonalý nástroj k vytváření lepší reklamy.

Komplexní řešení, které pomáhá správcům nemovitostí a zařízení efektivně spravovat jejich obytné budovy pomocí digitalizace, automatizace a centralizace všech jejich klíčových procesů.

Affiliate síť, která unikátním způsobem propojuje značky a tvůrce obsahu. Jedná se o robustní ekosystém mnoha funkcí, které značkám i tvůrcům obsahu pomáhají dosahovat skvělých výsledků.

Platforma, která žije virtuálními asistenty – chatboty a voiceboty. Jejich prostřednictvím pomáhá lidem zbavit se opakující komunikace a dělat jejich životy jednodušší.

Řešení pro energetický management, digitalizaci průmyslu, budov a měst. Propojením technologií pomáhá zefektivnit provoz a optimálně využít energetické zdroje, snížit náklady a uhlíkovou stopu.

Platforma pro automatizaci externích dat. Překročte svá interní datová omezení a získejte přístup k nejnovějším údajům o trhu, abyste se mohli rychleji adaptovat, sledovat změny na trhu a podporovat cenovou strategii.

Cloudová VPN pro obchodní týmy. Umožňuje globální vzdálený přístup s principy zero trust. Zabezpečuje všechny zaměstnance, ať už se připojují odkudkoli, a chrání firemní aplikace před online hrozbami.

Největší online platforma pro influencer marketing v Česku a na Slovensku. Pomocí technologií spojuje značky a marketingové agentury s prověřenými tvůrci obsahu.

Platforma pro firemní a celoživotní vzdělávání podporovaná umělou inteligencí, která může objevovat, filtrovat a procházet více než půl milionu online výukových materiálů, sestavovat své personalizované výukové cesty, zveřejňovat je pro ostatní, aby se mohli orientovat a užívat si vzájemné učení.

Univerzální cloudová aplikace pro správu času a fakturace, která řídí produktivitu a efektivní využití času.

Analytická sada business intelligence pro marketingové profesionály. Komplexní řešení pro obchodníky, které jim umožní integrovat všechna data z inzerce, CRM a webové analýzy na jedno místo a využít sílu vícedotykové atribuce k dosažení vyšší návratnosti investic z jejich marketingových kampaní.

Aplikace která stavařům šetří otravné papírování. Žádné funkce navíc, jen rozhraní pro majitele stavební firmy, jednoduchá aplikace pro dělníky a přístup pro investory do vybraných sekcí.

Autonomní robotická platforma, která využívá open source a vlastní vývoj pro navigaci autonomních robotů na městských chodnících a uzavřených oblastech.

Inovativní chytré zařízení, které shromažďuje zcela anonymizované informace o zákaznících. Multifunkční marketingový nástroj pokrývající všechny aspekty off-line marketingu, které firmám pomáhá lépe porozumět svým zákazníkům a přizpůsobit se jejich potřebám.

Pomáhá s přechodem na automatizované účetnictví. Bezpečné a průkazné předávání účetních dokladů včetně schvalování a zabezpečený elektronický archiv. Integrace s ELIS podporuje automatizované zpracování faktur.

Specializovaný PIM systém, který pomáhá společnostem zvýšit on-line prodej, zkrátit dobu uvedení na trh a snížit požadavky na IT podporující každodenní operace. Funguje jako řídící panel pro prodejní tým, který kontroluje veškeré informace o nabídce a cenách.

Vyvíjí řešení SaaS, jež vytváří zcela nové digitální zákaznické cesty přímo v mobilních peněženkách zákazníků. Svým klientům pomáhá vytvořit digitální komunikační kanál v reálném čase, který jejich zákazníkům poskytuje aktuální informace a přístup k digitální podpoře prostřednictvím jednoho tlačítka.

Vestavěný iPaaS a webový vizuální nástroj pro automatizaci pracovních postupů, který umožňuje propojit aplikace a rozhraní API a umožnit automatizovat podnikání. Platforma šetří společnostem čas a úsilí při vytváření různých vizuálních nástrojů a integrací, jako jsou systémy pracovních toků, aplikace pro automatizaci obchodních procesů či integrace aplikací.

Podporuje zemědělce, kteří chtějí šetrněji hospodařit, a firmy, jimž záleží na životním prostředí. Regenerativní zemědělství je cestou k redukci CO₂ v atmosféře.

Datamole pomáhá průmyslovým společnostem stát se udržitelnějšími a ziskovějšími tím, že inovuje jejich podnikání pomocí internetu věcí, strojového učení a řešení AI. Soustředí se zejména na sektory zemědělství, výroby, biotechnologie a potravinářské technologie.

 Šetřete svůj čas a plánujte směny, spravujte nepřítomnosti, nabízejte směny, hlídejte zákoník a zpracujte docházku v jedné aplikaci.

Platforma pro správu a optimalizaci cenotvorby pro střední a větší e‑shopy. Chytré přeceňování produktů na pár kliknutí.

Pomáhá dělat e-mailový marketing výrazně lépe. Získejte více otevření, prokliků a objednávek z newsletteru.

Jediná platforma pro zákaznická data, která nabízí všestranný hosting v jakémkoli cloudu, kdekoli na světě V roce 2023 byla uvedena jako jedna z 10 nejlepších singapurských Big Data společností.

Díky Ofisly máte všechny firemní rezervace v jedné aplikaci. Objevte nové možnosti sdílení a využijte naplno potenciál vašeho flexibilního a hybridního pracoviště.

Ternologic poskytuje profesionální správu IT služeb a poradenství. Má dlouholeté praktické zkušenosti s outsourcingem všech druhů úkolů souvisejících s IT a jeho cílem je nabízet rychlé, spolehlivé, bezpečné a bezstarostné služby.

Threshold Capital se zaměřuje na pomoc malým a středním digitálním podnikům z regionu CEE zajistit půjčky pro růst jejich podnikání. Jejich přístup je vstřícný vůči zakladatelům a nabízí jednoduchý, transparentní a personalizovaný proces.

Tropic Square je společnost zaměřená na vývoj a výrobu čipů pro bezpečnou elektroniku. Vize, přístup a jedinečné know-how společnosti již přitáhly pozornost významných hráčů v technologickém průmyslu.

cs_CZCzech